arcyważne

Dofinansowanie WRPO

"Zwiększenie dostępu do usług OWP w Dąbrowie poprzez utworzenie nowych miejsc przedszkolnych w przedszkolu "Arcymalce" to projekt realizowane przez Akademię ArcyMalce w roku szkolnym 2018-2019. Więcej informacji w zakładce "projekty unijne"

Tagi: 

Projekty unijne

"Zwiększenie dostępu do usług OWP w Dąbrowie poprzez utworzenie nowych miejsc przedszkolnych w przedszkolu "Arcymalce" to projekt realizowany przez Akademię ArcyMalce. Więcej informacji w zakładce "projekty unijne"

Tagi: 

Zwiększenie dostępu do usług OWP w Dąbrowie poprzez utworzenie nowych miejsc przedszkolnych w przedszkolu "Arcymalce" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014


Tagi: 

Akademia Play-Doh

Nasze przedszkole bierze udział w programie Akademia Wyobraźni Play-Doh. Jest to Ogólnopolski Program Edukacyjny koncentrujący się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków. W trakcie zajęć dzieci poznają różne techniki wykonywania prac, uczą się korzystać z przyrządów ogólnodostępnych w przedszkolach do modelowania ciastoliny. Jako przedszkole bierzemy również udział w organizowanych w trakcie trwania programu konkursach.

Tagi: 

Strony

logo

Przedszkole i Żłobek Dąbrowa

W Akademii ArcyMalce Dzieci nie tylko na co dzień biorą udział w zajęciach plastycznych, tanecznych i muzycznych, ale również wyjeżdżają do muzeów na warsztaty z lepienia gliny, malowania, tkania....